CZ EN
Služby

Služby

Jsme připraveni se postarat o celkové plánování vaší svatby a zajistit, že si svůj svatební den bez starostí užijete.

Nabízíme kompletní plánování svatby, koordinaci svatebního dne nebo konzultaci před svatbou pro nevěsty, které si svou svatbu rozhodli připravit samy. Pomůžeme vám splnit si svůj sen nejen v České republice, ale i jinde v Evropě, Asii nebo na jiném kontinentu... Zajišťujeme služby nejvyšší kvality, zaměřujeme se na luxusní a VIP svatby.

Kompletní plánování

Kompletní plánování se zaměřuje zejména na organizaci svateb. Zajišťujeme také baby shower, nápady a scénáře pro žádosti o roku, předsvatební večeře, posvatební party, výročí, narozeniny atd.

Kompletní svatební plánování zahrnuje vyhledávání svatebního místa, návrh barev a konceptu svatby, zajištění nabídek prověřených dodavatelů, pomoc s výběrem vhodného menu a nápojů, navrhnutí kompletního programu, vytvoření scénáře svatby, seznámení s etiketou. K dispozici je vám minimálně jeden hlavní svatební organizátor, který vás povede po celou dobu předsvatebního plánovacího období až po samotný svatební den.

Doporučujeme klientům, kteří si chtějí bez stresu vychutnat svůj svatební den a užít si plánovací období, které trvá několik měsíců. Služba kompletního plánování šetří nejen vaši duši, ale také váš čas a peníze.

Služby

Event management

Event management je součástí kompletního plánování společenských a korporátních eventů včetně svateb.  Zahrnuje správu veškerých tabulek, přehled plateb, tvorbu a kontrolu všech rozpočtů, vyúčtování.
Dále vytvoření harmonogramu plánování a harmonogramu svatebního dne. Nabízíme také kompletní guest servis.

Služby

Supervize svatebního dne

Součástí každé akce je její supervize a koordinace v den D. Jsme na místě vždy s předstihem a myslíme na každý detail. K supervizi patří logistika dodavatelů a dohled nad jejich prací, doručení květin nejbližším, kontrola všech míst, kde se akce odehrává a časového harmonogramu příprav. Pak je to samotná koordinace hostů, jejich logistika, usazování a informování o průběhu svatby atd.

Služby

Konzultace

Svatební konzultace jsou vhodné pro klienty, kteří si svou svatbu chtějí plánovat sami, ale rádi by věděli, co všechno je čeká, jaká je svatební etiketa a na co by neměli zapomenout. Poradíme současné trendy, kde hledat inspiraci, jak ušetřit peníze a jak si vyrobit některé věci sami.

Služby

Styling a Design

Spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky v oblasti designu, dekoru a floristiky. Navrhneme vám barevný tón akce, připravíme celkový koncept a to vše převedeme do reality. Budeme s vámi diskutovat vaše představy a na pomoc si vezmeme moodboards, lookbooks a další inspirace. Víme jak důležitá je v tomto momentě představivost a proto pomáháme vytvořením ilustrací nebo 3D vizualizací scén (není součástí běžného fee). Zajištujeme dekorace, osvětlení, podia, ozvučení, inventář a mobiliář.

Služby

Eventy

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti eventů a speciálních eventů jako jsou tématické gala večeře, VIP eventy, setkání s klienty, firemní konference, obchodní semináře, teambuildingy. Mezi některé naše klienty patří například Lego a Nutricia. Pro více informací navštivte: www.whiteagency.cz

Služby